Erdélyi Kismamák Fóruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Erdélyi Kismamák Fóruma

Erdélyi Kismamák Fóruma


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Jon a kistestver

2 posters

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Jon a kistestver Empty Jon a kistestver Pént. 17 Szept. - 16:12:45

MSe

MSe

Nagyon kivancsi vagyok hogy fog a kislanyom reagalni amikor megszuletik majd a kisteso. Nalatok hogy volt?

2Jon a kistestver Empty Re: Jon a kistestver Kedd 5 Okt. - 14:47:12

Damara


Moderátor

Very Happy Mi amikor hazahoztuk Dórit a kórházból, hárman alig tudták leszedni Hannát róla. Laughing Azt hitte, hogy játékbaba és neki hoztam Laughing Egy kicsit nehéz volt, amig megszokta hogy nem szabad vele durváskodni és nem lehet neki felvenni, de aztán megszokta és mindenben segédkezett, tisztába tenni, fürdetni, stb. Érdekes volt Very Happy

http://www.hannaglow.blogspot.com

3Jon a kistestver Empty Re: Jon a kistestver Szomb. 21 Május - 14:28:02

Damara


Moderátor

Na, hogy fogadta a kislanyod a kistesot Mse?
Es hogyan boldogulsz veluk?
Van segitseged? Vagy egyedul rendezed oket?

http://www.hannaglow.blogspot.com

4Jon a kistestver Empty Re: Jon a kistestver Szomb. 21 Május - 16:02:42

MSe

MSe

Amikor hazajottunk egesz este orditott, de kesobb rajottem hogy ram haragudott nagyon, mivel egy hetre "eltuntem". Masnap mar puszilgatta Brigit, es azota is minden reggel az az elso hogy puszit kell vigyen a hugicanak. Mivel nagyon szereti a kisgyerekeket, es nem tudom hogyan de szerintem o erzi hogy ez egy kulonos kisbaba a szamara, mert nagyon szereti. Ha sirni kezdett a kicsi, mindjart jott fogta meg a kezemet es huzott a tesojahoz, hogy csinaljak mar valamit hogy ne sirjon. Nagyon edes volt. Most meg mar o megy oda hozza es cumit ad a szajaba, ringatja ha a kocsiban van, vagy ramaszik es megpuszilja hogy hallgasson. Feltekenynek csak akkor mutatkozott amikor beteg volt, akkor nem turte hogy a kicsit olbevegyem, mert o akart mindig olbe lenni.

Most ugy vissza gondolva azert az elejen egy kicsit nehez volt, szoptatas kozben mindig el kellett vigye anyukam Gabyt setalni, vagy a masik szobaban jatszani, mert o nem tudta felfogni hogy mi tortenik. Aztan 6 het utan hazament anyukam, es 3-an maradtunk (apa nappal dolgozik) es akkor szoptatas alatt mindig adtam valami enni vagy innivalot Gabynak is egy darabig. Most mar megerti hogy mi tortenik, es eljatszik egyedul, nem zavarja.

Ha valahova elmegyunk es valaki olbeveszi a kicsit akkor Gaby mindjart ott terem es kiabal, felti a hugit, hogy nehogy "ellopjak".

Oszinten en nehezebbre szamitottam.

5Jon a kistestver Empty Re: Jon a kistestver Kedd 1 Nov. - 21:36:31

Damara


Moderátor

Kistestvér a láthatáron, valakinél?
Ki szeretne még testvérkét a gyerkőcnek?
És mikor? Milyen korkülönbség a legjobb a gyerekek között, szerintetek? A legjobb ha egy-két év különbséggel egyszerre felnőnek, mint nálam és Mse-nél, vagy inkább a nagyobb korkülönbségre voksoltok, amikor már a nagy testvér besegithet az anyukának?

http://www.hannaglow.blogspot.com

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.