Erdélyi Kismamák Fóruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Erdélyi Kismamák Fóruma

Erdélyi Kismamák Fóruma


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Gondolunk az ajandekokra?

4 posters

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Gondolunk az ajandekokra? Empty Gondolunk az ajandekokra? Hétf. 8 Nov. - 17:14:48

enyk

enyk

Remelem nem teszek semmi rosszat azal,hogy megnyitom ezt a topigot.
Mivel van ket gyerkocom Robi 3eve 4 honapos es 15 napos; David peddig 1 eves 9 honapos es 25 napos
S mivel kozele a mikulas santa es a karacsony rendeer
-nagyon szeretnek velemenyeket cserelni veletek ki milyen ajandekot szan gyerekeinek es kedveseinek.Lehet az apu-ka; edesanya; edesapa;anyos; apos; testver; sogor sogorno stb.
Elkezdenem en:
-a Robi reszere nagyon szeretnek egy vonatot sinekel
-s a David-ka reszere valami fejlesztot
-a ferjem reszere egy mauszpadot a volt kutyam es a jelenllegi kutyajaval
-az anyukam reszere peddig a gyerekekel egy hogombot
-a sogornom es ferje reszere egy kepes kockat (habar nem igazan erdemlik meg)
-a meg gondolok a gyerekek keresztszuleikre is de lehet ,hogy elfognak maradni.
-aposomnak peddig eisze egy uveg italt veszek
-na meg vam ket keresztgyerekem akik reszere is kell valami.A nagyobbik ,keresztfiam reszere egy kifestos ABC konyvet akarok csinalni ; a keresztlanyom reszere peddig azt hiszem egy fali naptart fogok csinaltatni 12 honapos 12 kulombozo keppel.

Varom a ti otleteiteket is!

2Gondolunk az ajandekokra? Empty Re: Gondolunk az ajandekokra? Szer. 17 Nov. - 15:23:35

Damara


Moderátor

Igen Enyk, természetesen mi is gondolunk az ajándékokra. Wink
De miután a tavaly az angyal nagyon nagyon gazdag volt, igy az idén azt szeretném, ha inkább az ünnepre magára tudnánk koncentrálni. Természetesen idén is lesz ajándék, de egy kicsit majd visszafogom magam a vásárlásban. Az is igaz, hogy a keretünk is egy kicsit kevesebbet enged idén, mint tavaly. Rolling Eyes Még gondolkodom kinek mit vegyek. Ötleteim vannak azért, persze, csak épp be kell őket szerezni. Very Happy
Mindenkinek kellemes vásárolgatást és ajándékvadászást kivánok! Very Happy Wink

http://www.hannaglow.blogspot.com

3Gondolunk az ajandekokra? Empty Re: Gondolunk az ajandekokra? Szer. 17 Nov. - 21:35:29

enyk

enyk

Damara s miert nem osztod meg otleteidet?
-lehet segitesz rajtam vagy epp valaki mason azon ,hogy kinek mit ajandekozon
En sem vagyok tul hive a sok ajandeknak! Eftszeruen meg nem is tudjak ugy megbecsulni oket.

4Gondolunk az ajandekokra? Empty Re: Gondolunk az ajandekokra? Szer. 17 Nov. - 22:01:58

Damara


Moderátor

Hát én szivesen megosztom. Azon ne múljon. Very Happy

A nagylányomnak korcsolyát vagy gyerek laptopot szeretnénk karácsonyra, a kicsinek még nem tudom Embarassed . Már mindenük van.

A keresztgyerekeknek valami játékot gondolom.

Az unokagyerekeinknek gőzőm sincs!

A férjemnek úgyszintén!

És egyéb rokonainknak ÚGYSZINTÉN!
Laughing Laughing Laughing
Az a nagy gondom, hogy nagyon nehéz olyanoknak vásárolni, akiknek mindenük megvan. Rolling Eyes

Az egyetlen szivből jövő ajándékunk mindenkinek az lesz, hogy a nagylányunk első napközis képét berámázom és becsempészem valami egyéb formális ajándék mellé. Ami majd útközben kialakul.

Ennél pontosabbat nem tudok irni, sajnálom.

http://www.hannaglow.blogspot.com

5Gondolunk az ajandekokra? Empty Re: Gondolunk az ajandekokra? Szer. 17 Nov. - 22:05:42

MSe

MSe

en a konyvek bolondja vagyok, igy nagy szeretettel ajandekozok a kornak es erdeklodesi kornek megfeleloen konyveket a szeretteimnek amikor mas otletem nincs.

6Gondolunk az ajandekokra? Empty Re: Gondolunk az ajandekokra? Szer. 17 Nov. - 23:39:27

Damara


Moderátor

Én is az vagyok Mse, és mostanig rengeteg könyvet ajándékoztam másoknak, de főleg a gyerekeknek...meséskönyvet, nagyobbaknak állatos, különleges könyveket. És a sajátjaimnak is sokat vásároltam.

De ezenkivűl nem igazán van akinek könyvet ajándékozzak, egyrészt a szüleimnek rengeteg van, a testvéreimnek nincs idejük olvasni, a sógórnőim...hát nem igazán ismerem az izlésüket ilyen téren Rolling Eyes . Úgyhogy inkább magamnak veszek könyveket, annál is inkább mivel én soha nem kapok senkitől. Crying or Very sad

Amúgy az utóbbi időben megfogadtam és be is tartottam, hogy amilyen gyakran a pénzünk engedi bővitem 1-2 könyvvel a könyvtárunkat. Mostanig sikerült. Remélem ezentúl is sikerül.

http://www.hannaglow.blogspot.com

7Gondolunk az ajandekokra? Empty Re: Gondolunk az ajandekokra? Csüt. 18 Nov. - 20:24:11

enyk

enyk

Igaz ,hogy elsokek a mikulas jon de en megis a karacsonyi ajandekra teszek hangsulyt.
Eddig ugy voltam,hogy nem erdekeltek a konyvek de mostanaba nagyon is oda vagyok ertuk.
Sot az egyik keresztfijamnak egy ABC-mondokas konyvet keszitek.
A nagyfiamnak peddig ,egrendeltem magyarorszagrol egy par Disney -es mesekonyveket es ma vedtem egy kifestos konyvet
Meg vam egy uncim akinek "atomfej" a kisfiat es annak is egy konyvet vedtem.
A tobbi meg meg megvalik.
A Robi meg fog kapni jatekot is de meg nem dontotem el 100% ,hogy milyent

8Gondolunk az ajandekokra? Empty Re: Gondolunk az ajandekokra? Hétf. 29 Nov. - 15:32:59

Damara


Moderátor

Az egyetlen szivből jövő ajándékunk mindenkinek az lesz, hogy a nagylányunk első napközis képét berámázom és becsempészem valami egyéb formális ajándék mellé. Ami majd útközben kialakul.
....amik még mindig nincsenek kész Evil or Very Mad pedig már október 8-án megvolt a fotózás.

http://www.hannaglow.blogspot.com

9Gondolunk az ajandekokra? Empty Re: Gondolunk az ajandekokra? Vas. 12 Dec. - 0:28:51

Djulia



Ti hogyan ünneplitek a karacsonyt? Mi a menü? Mi a program?

10Gondolunk az ajandekokra? Empty Re: Gondolunk az ajandekokra? Vas. 30 Okt. - 15:34:10

Damara


Moderátor

A tavalyi programunkra kivancsi vagy? Ket nappal Karacsony elott mentovel beszallitottak a nagyobbik lanyommal a korhazba, ra egy napra hoztak utanam a kicsit es haza sem akartak engedni, aztan szerencsere atadtak mas orvosnak, aki latta, hogy teljesen ki vagyok keszulve a ket gyermekkel odabent es Karacsony napjan hazaengedett. Itthon meg vendegeink is voltak, fozve, sutve semmi. Szerencsere a szuleim felvallaltak a toltelekes kaposzta elkesziteset es a sutit is toluk kaptuk az unnepekre. Igy aztan csak egy kis huslevest kellett fozzek meg egy kremes tesztat. De ha a szuleim nem lettek volna, akkor bizony vakargathattam volna a fejem.
Remelem az iden megusszuk egy csendes itthon toltott Karacsonnyal.

http://www.hannaglow.blogspot.com

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.